Hakkımızda


Firmamız 1977 yılından günümüze kalitesinden taviz vermeden müşteri odaklı ve müşterilerine özel: Medikal, Gıda, Otomotiv, Elektrik, Beyaz Eşya, Tarım, İnşaat, Ayakkabı, Mobilya, Kırtasiye, Kozmetik sektörlerine enjeksiyonluk ve ekstrüzyonluk yumuşak ve sert PVC granül üretimi yapmaktadır.

Ar-Ge çalışmalarıyla sağlık sektörü için Uluslararası Akreditasyonlu Laboratuvar testlerini başarıyla tamamlamış ve ürettiği hammaddeleri sertifikalandırmış olup sağlık sektörüne MEDİKAL hammadde üretimine başlamıştır.

Laboratuvar AR-GE bölümü eksiksiz hale getirilmiş olup son teknoloji laboratuvar ekipmanlarıyla %100 sonuçla müşterilerine hizmet vermektedir. Talep edilen malzemeler en geç 3 iş günü içerisinde analiz edilerek, istenilen hammadde üretim aşamasına gelmektedir.

Hammadde kalitesini Avrupa standartlarına taşıyan firmamız, ISO 9001:2015 - ISO 10002:2018 - ISO 14001:2015 - ISO 45001:2018 kalite belgelendirmesi ve laboratuvar bölümünün geliştirilmesi ile daha kapsamlı ve modern bir şekilde sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Misyonumuz

Yıllık üretim kapasitemizi arttırmak. Üretim kapasitemizle birlikte bünyemizde bulunan makine ve tüm teçhizatlarımızın son teknolojiyle donatmak ve teknolojiyi yakindan takip etmek.

Vizyonumuz

Müşteri taleplerini yılların verdiği tecrübe ile en kısa zamanda yerine getirmek. Her geçen gün gelişen teknoloji ile emin adımlarla büyümek. Bünyesinde bulundurdu kalite sertifikaları ile her zaman ürettiği ürünlerde aynı yüksek standardı koruyarak sizlere en iyi ürünü ulaştırmak.

Kalite Politikamız

Sahibi olduğumuz İSO 9001 belgesi ile üretimini yaptığımız ürünlerde üst düzey kaliteyi sağlamak. Bünyemizde bulunan makine ve teçhizatları son teknolojiye ayak uyduracak şekilde yapılandırmak.